Arşiv

Sep 2018

KAMU HUKUKU DOKTORA SEMİNER DERSİ DUYURUSU

On
by isiktac

KAMU HUKUKU DOKTORA ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE
2018-2019 DERS YILI ZORUNLU DOKTORA SEMİNER DERSİ 27 EYLÜL PERŞEMBE GÜNÜ SAAT 10.30’DA SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ KONFERANS SALONUNDA (EN ÜST KAT) BAŞLAYACAKTIR. ÖĞRENCİLER BUNDAN SONRA DERSLE İLGİLİ BİLGİLER İÇİN isiktac.com ADRESİNİ İZLEMELİDİRLER.
NOT: “Contemporary Istanbul” etkinliklerinin izlenerek derse gelinmesi tavsiye olunur.

2018-2019 KRİMONOLOJİ VE CEZA ADALETİ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI “ADALET PSİKOLOJİSİ” DERSİ HAKKINDA

On
by isiktac

KRİMİNOLOJİ YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE

PROF. DR. YASEMİN IŞIKTAÇ TARAFINDAN VERİLECEK OLAN “ADALET PSİKOLOJİSİ” DERSİ 26 EYLÜL ÇARŞAMBA SAAT 10.30’DA CEZA HUKUKU ENSTİTÜSÜ DERSLİĞİNDE BAŞLAYACAKTIR. BUNDAN SONRASI İÇİN ÖĞRENCİLER GEREKLİ BİLGİLERİ isiktac.com sayfasından alabilirler.
NOT: Haftasonu başlayacak olan “Contemporary Istanbul” etkinliklerinin izlenerek derse gelinmesi tavsiye olunur. Etkinliklere katılanlardan, derste üzerine konuşmak üzere, ilgilerini en çok çeken eserlerin fotoğraflarını çekmeleri beklenmektedir.

2018-2019 KAMU HUKUKU DOKTORA PROGRAMI, HUKUK METODOLOJİSİ DERSİ HAKKINDA

On
by isiktac

KAMU HUKUKU DOKTORA ÖĞRENCİLERİNİN DİKKATİNE
PROF. DR. YASEMİN IŞIKTAÇ’IN HUKUK METODOLOJİSİ OKUMALARI DERSİ 25 EYLÜL 2018 TARİHİNDE SAAT 13.30’DA SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜR ODASINDA BAŞLAYACAKTIR. ÖĞRENCİLER BUNDAN SONRASI İÇİN DERS İLE İLGİLİ BİLGİLERİ isiktac.com SAYFASINDAN TAKİP EDEBİLİR.
NOT: Haftasonu başlayacak olan “Contemporary Istanbul” etkinliklerinin izlenerek derse gelinmesi tavsiye olunur. Etkinliklere katılanlardan, derste üzerine konuşmak üzere, ilgilerini en çok çeken eserlerin fotoğraflarını çekmeleri beklenmektedir.